Başkan Mesajı


Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de vazgeçilmez bilgi ve iletişim kaynağı olan internet, her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Gelişen teknolojilere ayak uydurmak günümüz şartları dahilinde vazgeçilemez bir unsur haline gelmiştir. Özellikle ülkemizde çalışması yapılan e-devlet projesi kapsamında Yalova'mızın pilot bölge olması, teknolojik ve ekonomik açıdan şehrimize bir çok avantaj getirmektedir. E-devlet projesi kapsamında halka verilen hizmetin tamamının internet ortamında verilmesi, devlet ile halkın arasındaki dengelerin olumlu yönde etkilenmesine sebep olacaktır.

Biz de Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak bu teknoloji dünyasında yerimizi almak, oda üyelerimize interaktif ortamda hizmet verebilmek için, imkanlarımız dahilinde bir internet sitesi oluşturduk. Her zaman şeffaflıktan yana olan oda yönetimimiz, üyelerimizin oda kayıtları hakkında detaylı bilgi alabilmeleri, gerekli olan tüm belgelere ulaşabilmeleri için sitemizi ziyaret edebileceklerdir.

Gelişen Yalova'da, ülkemizde ilk defa bu kadar detaylı bir çalışması yapılan sitemizin bir örnek teşkil etmesi dileğimizle.